Taç %10 İndirim Kodu Yeni Üyelere

(0 yorum)
%10
0 Kez Kullanıldı
35 Görüntüleme

Taç ile kampanya boyunca yeni üyelere tüm alışverişlerde %10 indirim kodu hediye!

İlk Alışverişe %10 İndirim Kampanyası

www.tac.com.tr’ye üyelikte, üyelik e-posta ile iletilen indirim kodunun Alışveriş Sepeti ekranındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ile ilk alışverişte toplam sipariş tutarı üzerinden %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Kampanya Taç Boutique Markalı ürünlerde geçerli değildir. Diğer kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.tac.com.tr’de duyurulacaktır.

TAC20 İndirim Kodu

www.tac.com.tr adresinden temin edilen TAC20 indirim kupon kodu www.tac.com.tr’den yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 20 TL indirim alışveriş sepet kampanya kodları indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kampanya, diğer hediye çekleri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kupon kodu 2. Ürüne %50 İndirim Kampanyasındaki Ürünlerde geçerli değildir. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir.  Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0108 destek hattından ulaşılabilir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

2. Ürüne %50 İndirim Kampanyası

Kampanya 8 Mart-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Taç mağazaları ve www.tac.com.tr de geçerlidir. Taç evlilik paketleri Taç Boutique markalı ürünler, Pierre Cardin sofra grubu ürünleri kampanyaya dahil değildir. Hazır perdeler kampanyaya dahil olup, diğer perde ve stor grubu ürünleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında satın alınan 2 üründen düşük fiyatlı ürüne indirimsiz perakende satış fiyatı üzerinden net %50 indirim uygulanacaktır. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.

Nevresim Şöleni Kampanyası

 

Kampanya 20 Eylül-15 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında Taç ranforce veya saten çift kişilik nevresim takımı alımına lisanslı nevresim takımları dahil tüm tek kişilik nevresim takımlarında perakende satış fiyatı üzerinden %50 indirim uygulanacaktır. Kampanya Taç satış noktalarında geçerlidir. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Stoklarla sınırlıdır

 

PAYLAŞ?

Yorum Yap

Şirket

Taç